4 دلیلی که به شما می‌گویند چرا باید با اتوبوس های VIP ایران پیما سفر کنید

سفر با اتوبوس های VIP ایران پیما

اگر تصور می‌کنید که سفر با اتوبوس خسته کننده و کسل بار است باید به شما بگوییم که بهتر است در خرید بلیط اتوبوس خود بیشتر دقت کنید. همانطور که می‌دانید دو نوع اتوبوس مسافربری در مسیرهای بین شهری ایران فعالیت می‌کنند. برخی از این اتوبوس ها که به اتوبوس های معمولی معروف هستند، بلیط ارزان قیمت تری دارند اما امکانات آنها محدودتر است. به همین دلیل برخی از مسافران معتقدند که سفر با اتوبوس های معمولی به ویژه در مسیرهای طولانی، به هیچ عنوان مسافرت راحتی نیست. این دسته از مسافران اغلب ترجیح می‌دهند که با نوع دیگری از اتوبوس ها، یعنی اتوبوس های VIP سفر کنند که قیمت آنها کمی از قیمت بلیط اتوبوس های معمولی بیشتر است. با این حال این نوع از اتوبوس ها امکانات بیشتری دارند و از آنجایی که تعداد کمتری مسافر را با خود جابجا می‌کنند، حریم شخصی بیشتری را در اختیار افراد قرار می‌دهند.

اتوبوس های وی آی پی، توسط شرکت های اتوبوسرانی بسیاری در کشور به کار گرفته شده اند. یکی از این شرکت ها که از جمله برترین شرکت های اتوبوسرانی موجود در ایران نیز است، شرکت ایران پیما است. ایران پیما به مسافران اتوبوس های VIP خود خدمات ویژه ای را ارائه می‌دهد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم؛ با قاصدک 24 همراه باشید.

سفر با اتوبوس های VIP ایران پیما

فضای اختصاصی بیشتر

همانطور که گفتیم اتوبوس های VIP تعداد مسافر کمتری را در هر مسیر جابجا می‌کنند. این امر به این دلیل است که در فضای داخلی این نوع اتوبوس ها تعداد صندلی کمتری تعبیه شده است و همین ویژگی موجب می‌شود تا هر مسافر از فضای اختصاصی بیشتری برخوردار باشد. به همین دلیل اگر بخواهیم فضای موجود در اتوبوس های VIP را با یک وسیله نقلیه عمومی دیگر نظیر هواپیما مقایسه کنیم، باید بگوییم که شما با رزرو یک صندلی در یک اتوبوس VIP انگار یک بلیط هواپیما را برای بخش بیزینس پرواز رزرو کرده اید. در حالی که خرید بلیط اتوبوس معمولی به منزله خرید بلیط برای بخش اکونومی هواپیما است. حال خبر خوب اینجا است که در هر اتوبوس VIP ایران پیما تنها 25 صندلی جا گذاری شده اند و همین امر موجب می‌شود تا مسافران فضای اختصاصی بیشتری را در اختیار داشته باشند. برای آشنایی با دیگر ویژگی های اتوبوس های ویژه این شرکت با ما در ادامه مطلب ” 4 دلیلی که به شما می‌گویند چرا باید با اتوبوس های VIP ایران پیما سفر کنید ” همراه باشید.

گران اما به صرفه

درست است که قیمت بلیط اتوبوس VIP ایران پیما از نوع معمولی آن گران تر است اما باید بدانید که این دو هزینه، تفاوت فاحشی با هم ندارند. از سوی دیگر سفر با اتوبوس معمولاً مقرون به صرفه تر از سفر با انواع دیگر وسیله نقلیه است. چرا که اگر شما قرار باشد به جای یک قطار معمولی، بلیط قطار یک ترن لوکس نظیر قطارهای 5 ستاره فدک را خریداری کنید معمولاً باید بیش از دو یا سه برابر هزینه اولیه را بپردازید. در صورتی که در اتوبوس این اختلاف قیمت تقریباً ناچیز است و به چشم نمی‌آید.

انتخاب صندلی در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس های VIP

اگر قصد دارید تا بلیط اتوبوس ایران پیما خود را به صورت آنلاین و از طریق یکی از سامانه های خرید اینترنتی فروش بلیط نظیر قاصدک 24 خریداری نمایید، می‌توانید از قابلیت امکان انتخاب صندلی در خریدهای اینترنتی بهره مند شوید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بعد از تعیین مسیر سفر خود و تعداد مسافران با مشاهده نقشه اتوبوس، صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از جنسیت مسافر کنار دستی خود مطلع شوید. این کار به مسافران تنها به ویژه خانم ها کمک می‌کند تا صندلی بهتری را برای مسافرت خود خریداری کرده و سفر آرام تری را تجربه کنند.

قابلیت انتخاب صندلی در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

شایان ذکر است کاربرانی که قاصدک 24 را برای خرید انواع بلیط سفر خود نظیر بلیط اتوبوس VIP ایران پیما انتخاب می‌کنند می‌توانند بیمه مسافرتی مورد نیاز خود را نیز به صورت آنلاین و از طریق همین مجموعه خریداری کنند. قاصدک 24 همچنین امکان رزرو آنلاین هتل را نیز برای کاربران خود مهیا ساخته است تا مشتریان محترم این مجموعه بتوانند به کلیه نیازهای مسافرتی خود را در یک سامانه واحد پاسخ دهند.

اهدای جوایز به مسافرین اتوبوس های VIP ایران پیما

شرکت اتوبوسرانی ایران پیما امکانات بسیاری را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد که از جمله آنها می‌توانیم به صندلی های تخت خواب شو، اهدای بالش و پتو به مسافرین برای استراحت در مسیر، سرو غذاهای گرم و سرد، میوه، دسر و آب معدنی، پخش فیلم های سینمایی روز و مواردی از این دست اشاره کنیم. البته می‌توان گفت که این قبیل امکانات کم یا زیاد در اغلب اتوبوس های VIP وجود دارد اما تفاوت اتوبوس های VIP ایران پیما با سایر شرکت های اتوبوسرانی اهدای جوایز به مسافرین این نوع اتوبوس است که توسط شرکت به انجام می‌رسد.

ارائه بلیط اتوبوس وی آی پی در کلیه مسیرهای جاده ای کشور

در پایان یادآور می‌شویم که اتوبوس های VIP ایران پیما در کلیه مسیرهای جاده ای کشور تردد می‌کنند. از این رو شما می‌توانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را به هر مقصد دلخواه خریداری نمایید و سفری را تجربه کنید که در آن از رانندگان حرفه ای و مجرب استفاده شده است. همچنین برای خرید انواع بلیط هواپیما و قطار به مقصد دلخواه خود نیز تنها کافی است تا مسیر مورد نظرتان را در سایت یا اپلیکیشن خرید بلیط قاصدک 24 جستجو کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید ملزومات سفر خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. لازم به ذکر است در قاصدک 24 شما می‌توانید علاوه بر خرید انواع بلیط سفر، بیمه مسافرتی و رزرو آنلاین هتل، بلیط خریداری شده خود را نیز به صورت اینترنتی کنسل و هزینه آن را مسترد نمایید. فراموش نکنید برای بهره گیری از این امکان تنها کافی است تا به بخش مربوطه در فوتر سایت قاصدک 24 مراجعه کنید.