۱۰ اپلیکیشن مفید برای سفر به اروپا

اگر قصد دارید به یکی از کشورهای قاره سبز سفر کنید، بد نیست چند اپلیکیشن مفید را روی تلفن همراه خود نصب کنید. این اپلیکیشن ها می توانند همراه خوبی برای شما باشند و در پیدا کردن مکان های گردشگری و حتی رستوران های خوشمزه به شما کمک کنند. با قاصدک۲۴ همراه شوید:

 

we

 

Onefinestay

این اپلیکیشن مجموعه ای از آپارتمان ها و خانه های شیک در لندن، پاریس و رم را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین اطلاعات در مورد رستوران ها، جاذبه های محلی و نیز اطلاعات ضروری مانند نزدیک ترین دستگاه های خودپرداز یا بیمارستان ها را هم می توانید از این اپلیکیشن دریافت کنید.

 

Pretty Streets

این اپلیکیشن جزئیات مسیرهای پیاده روی در چشم نوازترین خیابان ها، بلوارها و کوچه های لندن، پاریس و رم را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید به نقشه های ساده و قابل فهمی برای سنجش طول مسیر پیاده روی خود دسترسی داشته باشید.

 

Fly Europe

اگر می خواهید به ارزان ترین هزینه های پرواز به و یا داخل اروپا دسترسی داشته باشید، این اپلیکیشن را نصب کنید.  این اپلیکیشن علاوه بر مقایسه قیمت بلیت های شرکت های هوایی اصلی و ایرلاین های کوچک تر، قیمت ها را از سایت های دیگری چون Vayama، Expedia و eDreams جستجو می کند.

 

GoEuro

این برنامه مسافرتی جامع به شما اجازه می دهد تا پروازها، قطارها و نیز اتوبوس ها را در ۱۲ کشور مختلف در سراسر اروپا جستجو و سپس رزرو کنید. مسافران به گزینه های متنوعی دسترسی دارند؛ از جمله بیش از ۳ هزار فرودگاه و بیش از ۸۰ هزار ایستگاه قطار و اتوبوس.

 

Spotted by Locals

این اپلیکیشن در واقع یک راهنما است که اطلاعاتی در مورد بیش از ۲۰ شهر اروپایی در اختیار شما قرار می دهد. نویسندگان و عکاسان محلی به طور منظم، پیشنهادات مربوط به غذاخوری و فعالیت هایی را که می توانید در این شهرها انجام دهید، به روز رسانی می کنند. قیمت راهنمای هر شهر ۳,۹۹ دلار است که خیلی بیشتر از این قیمت ارزش دارد.

 

TheFork

لیست بیش از ۳۰ هزار رستوران در ۱۰ کشور اروپایی از طریق این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می گیرد. هر لیست شامل موارد مفیدی از جمله نظرات کاربران، عکس ها و نمونه ای از منوهای رستوران ها است. همچنین می توانید از تخفیف های ۵۰ درصدی برخی رستوران ها نیز بهره مند شوید.

 

Michelin Travel

از این اپلیکیشن به عنوان انجیل مهمان نوازی و پذیرایی در اروپا یاد می شود که بهترین رستوران ها، هتل ها وجاذبه های گردشگری را به شما عرضه می کند. حتی می توانید به صورت مستقیم و از طریق تلفن همراه خود به رزرو هر آنچه می خواهید، اقدام کنید.

 

Citymapper

این ابزار راهبری یا هدایت، اطلاعاتی در مورد حمل و نقل عمومی را در اختیار شما قرار می دهد، مانند قیمت و زمان حرکت قطارها و اتوبوس ها. همچنین به شما می گوید که در کدام قسمت قطار می توانید بهترین صندلی را پیدا کنید. در بخش Share ETA هم می توانید دوستان خود را در جریان مسیری که آن را می پیمایید، قرار دهید.

 

Monument Tracker

اگر می خواهید در مورد مکان های با ارزش تاریخی و نیز بناهای یادبود در ۶۰ شهر اروپا بیشتر بدانید، این اپلیکیشن را نصب کنید. اگر چه این اپلیکیشن حاوی مسیرهای از پیش تعیین شده است اما اتکای صرف به آنها ضروری نیست. با استفاده از مکان یاب گوشی، شما از نزدیک ترین مکان های دیدنی آگاه خواهید شد.

 

TripLingo

همه اپلیکیشن های موجود مربوط به زبان، اصطلاحات کلیدی را به هر زبانی در اختیار شما قرار می دهند. اما هیچ چیز بیشتر از دانستن کلمات محاوره ای و اصطلاحات عامیانه به شما برای نزدیک شده به زبان مقصد کمک نخواهد کرد. چیزی که این اپلیکیشن در دسترس شما قرار می دهد. به علاوه ، مترجم صوتی سریع هم یکی از ویژگی های متمایز کننده این اپلیکیشن است.