سریعترین راه برای خرید بلیط هواپیما قشم لحظه آخری چیست؟

خرید بلیط هواپیما قشم

اگر به خاطر داشته باشید دفاتر خدمات مسافرتی تا همین چند سال پیش از پیامک های تبلیغاتی برای اطلاع رسانی در خصوص فروش بلیط لحظه آخری به مسافران خود بهره میگرفتند. این پیامک ها هر چند که برای افراد آماده به سفر، بسیار مفید و هیجان انگیز به نظر می‌رسیدند اما برای سایر مخاطبان، بیشتر حکم یک مزاحم را داشتند. از این رو با گذشت زمان بازاریابی پیامکی کم کم جای خود را به خبرنامه ها، ایمیل های تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی داد. اما آیا این نوع اطلاع رسانی به اندازه پیامک ها برای مخاطبان سریع و مفید است؟ برای یافتن پاسخ این سوال با قاصدک 24 در ادامه ” سریعترین راه برای خرید بلیط هواپیما قشم لحظه آخری چیست؟ ” همراه باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم

طبیعتاً برای اینکه بتوانید در لحظه، از آخرین قیمت بلیط های هواپیما مطلع شوید باید تعرفه این نوع بلیط را به صورت آنلاین چک کنید. این روش به شما امکان می‌دهد که با چند کلیک ساده بتوانید در هر مکان و هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید قیمت بلیط هواپیما مورد نظر خود را بررسی نمایید. بنابراین در خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم نسبت به خرید حضوری آن شانس بیشتری برای پیدا کردن یک بلیط ارزان قیمت دارید.

البته فراموش نکنید که برای یافتن بلیط ارزان هواپیما لازم نیست تا جستجوی خود را محدود به بلیط های چارتر نمایید. چرا که در فهرست بلیط های سیستمی نیز احتمال پیدا کردن یک بلیط ارزان قیمت وجود دارد. اما اگر به دنبال بلیط لحظه آخری قشم هستید طبیعتاً نمی‌توانید آن را در میان بلیط های سیستمی هواپیما بیابید و باید در میان بلیط های چارتر به دنبال آن بگردید.

سفر به قشم

استفاده از اپلیکیشن خرید بلیط سفر قاصدک 24

همانطور که می‌دانید بسیاری از سامانه های فروش اینترتی بلیط سفر در کنار سایت، اپلیکیشین مجموعه خود را نیز در دسترس مسافران قرار داده اند. این اپلیکیشن ها که امروزه به سادگی بر روی تمامی گوشی های هوشمند اندروید و ios نصب می‌شوند به کاربر امکان می‌دهند که در صورت نیاز فوری به انواع بلیط سفر اعم از بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما بتواند به سادگی آن را از طریق تلفن همراه خود، خریداری نمایند. البته این اپلیکیشن ها قابلیت دیگری نیز دارند که آن هم امکان مشاهده سریع قیمت ها است که مسافر می‌تواند با استفاده از این ویژگی در هر زمانی که تمایل به سفر داشت، از قیمت بلیط ها مطلع شده و بلیط لحظه آخری یا چارتر مورد نیاز خود را خریداری نماید.

اپلیکیشن خرید بلیط سفر قاصدک 24 که نسخه اندروید آن در کافه بازار منتشر شده، یک اپلیکیشن رایگان است که مسافران محترم می‌توانند آن را روی تلفن همراه هوشمند خود نصب نمایند. این اپ برای ارائه خدمات، نیازمند دسترسی به اینترنت است و برای خرید انواع بلیط سفر مناسب است. از این رو کاربر می‌تواند به سادگی بلیط مورد نظر خود را در این برنامه جستجو نموده و پس از خرید، نسخه پی دی اف آن را در آدرس پست الکترونیکی خود دریافت نماید.

دنبال کردن شبکه های اجتماعی

هر چند که امکان بررسی قیمت انواع بلیط سفر به راحتی از طریق سایت و اپلیکیشن های مختلف مهیا است با این حال بسیاری از سامانه های فروش آنلاین بلیط، برخی از قیمت ها را در شبکه های اجتماعی خود نیز اعلام می‌کنند. این قیمت ها معمولاً ارزان ترین بلیط های موجود در یک تاریخ مشخص هستند که به عنوان بلیط لحظه آخری در شبکه های اجتماعی اعلام می‌شوند. از این رو دنبال کردن صفحات اجتماعی سامانه ها نیز می‌تواند به شما در پیدا کردن بلیط هواپیما قشم لحظه آخری کمک به سزایی نماید.

استفاده از فیلترها و هوشمند سازی جستجو

امروزه وب سایت های مختلفی از جمله قاصک 24 به شما این امکان را می‌دهند تا برای خرید بلیط اتوبوس، هواپیما یا قطار خود از جستجوی هوشمند استفاده نمایید. این کار که به وسیله فیلترهای تعبیه شده در سامانه به انجام می‌رسد معمولاً با محدود کردن جستجو به نوع خاصی از بلیط ها، زمان دستیابی به بلیط دلخواه را کوتاهتر می‌کند. از این رو کاربر می‌تواند با استفاده از فیلترها سریع تر به بلیط سفر مورد نظر خود دست یابد.

به طور مثال همه ما می‌دانیم که بلیط لحظه آخری در واقع همان بلیط چارتری است که زمانی به پرواز آن باقی نمانده اما ظرفیت قابل توجهی از این بلیط هنوز به فروش نرسیده است. به همین دلیل این نوع بلیط به عنوان یک آفر ویژه به مسافران ارائه می‌شود تا هم مسافر و هم چارتر کننده در یک معامله برد – برد به بلیط و سود مورد نظر خود دست یابند. از این رو برای دستیابی سریعتر به بلیط لحظه آخری مقصد دلخواه خود، تنها کافی است با استفاده از فیلتر « نوع بلیط»، جستجوی خود را به بلیط های چارتر محدود نمایید. بدین ترتیب می‌توانید با بررسی قیمت ها در سریعترین زمان ممکن، بلیط مناسبی که با بودجه شما همخوانی دارد را پیدا کنید.

خرید بلیط هواپیما قشم

در پایان یادآور می‌شویم که شما علاوه بر بلیط چارتر و لحظه آخری هواپیما می‌توانید سایر انواع بلیط سفر را به همراه تور و بیمه مسافرتی از قاصدک 24 خریداری نمایید. همچنین برای رزرو هتل به صورت آنلاین در سراسر کشور تنها کافی است از بخش مربوط به این خدمت در قاصدک 24 کمک بگیرید تا در کوتاهترین زمان به اقامتگاهی مناسب دست یابید.