بهترین خدمات را کدام ایرلاین های داخلی به مسافران ارائه می‌کنند؟

قشم ایر

قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی از جمله نوع ایرلاین، کلاس پروازی و چارتر یا سیستمی بودن بلیط هواپیما مرتبط است. با این حال، این مسئله برای برخی از مسافران اهمیت چندانی ندارد چرا که آنان بیشتر به دنبال خدمات خوب و مناسب در یک هواپیمایی هستند نه ارزان تر بودن بلیط آنها. از این رو برخی از ایرلاین های داخلی در ایران همپا با بسیاری از شرکت های هواپیمایی بزرگ دنیا، خدمات و امکانات ویژه ای را در اختیار مسافران خود قرار داده اند که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم. پس با قاصدک 24 در ادامه مطلب ” بهترین خدمات را کدام ایرلاین های داخلی به مسافران ارائه می‌کنند؟ ” همراه باشید.

ماهان، ایرلاین دوستدار حیوانات

اگر بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی ماهان را برای سفر خود انتخاب کرده اید باید بگوییم که انتخابی کاملاً هوشمندانه داشته اید. این ایرلاین ایرانی از نظر بسیاری از کارشناسان صنعت هوانوردی و مسافران، بهترین هواپیمایی ایران است که خدمات و امکانات متنوعی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. اغلب هواپیماهای ماهان مجهز به تجهیزات مدرن و پیشرفته ای هستند که حس خوب امنیت را به مسافران خود هدیه می‌کنند. فضای داخلی این هواپیماها به گونه ای طراحی شده است که کابین پرواز برای تمامی مسافران در سفرهای طولانی راحت باشد و صندلی ها باعث آرامش آنها گردد.

ماهان ایر

این ناوگان قدرتمند در پشت صحنه نیز نیروهای مجربی را به کار گرفته است که وظیفه اطلاع رسانی سریع در تغییرات احتمالی پروازها را به مسافران بر عهده دارند. از این رو اگر یک بلیط هواپیما ماهان را برای سفر خود خریداری کرده اید، بدانید که زودتر از سایرین در خصوص هرگونه تغییر احتمالی در پرواز یا تاخیر آن از طریق ایمیل و پیام کوتاه مطلع خواهید شد. همچنین شما با رزرو بلیط هواپیما خارجی از این هواپیمایی، این امکان را خواهید داشت تا 72 ساعت قبل از پرواز، غذای مورد نظر خود را نیز از منوی مربوطه سفارش دهید.

از جمله دیگر خدمات هواپیمایی ماهان، امکان حمل و نقل حیوانات خانگی و پرندگان است. بر این اساس این ایرلاین به مسافران خود این امکان را می‌دهد تا با پرداخت هزینه ای جداگانه برای قفس و کرایه حمل حیوان، حیوانات خانگی خود را نیز با این هواپیمایی جابجا نماید. از این رو اگر در شرایطی هستید که باید حتماً حیوان خانگی خود را نیز همراهتان به سفر ببرید می‌توانید از این هواپیمایی برای انجام این کار کمک بگیرید.

زاگرس، ایرلاین مناسب مسافران کم توان

زاگرس یکی از شرکت های هواپیمایی ایران است که خدمات ویژه ای را برای مسافران کم توان حرکتی، بیماران و مسافران کودک بدون همراه در نظر گرفته است. از این رو اگر باردار بوده یا دچار محدودیت های حرکتی هستید یا به هر نوع دیگری در دسته ای از مسافران قرار می‌گیرید که برای سفر کردن به کمک نیاز دارند، می‌توانید به جای بلیط قطار یا اتوبوس، از بلیط هواپیمایی زاگرس استفاده نمایید. این هواپیمایی در طول سفر، خدمات ویژه ای را برای مسافران سالمند خود نیز در نظر گرفته است که از جمله آنها می‌توانیم به صندلی چرخدار و کپسول اکسیژن اشاره نماییم. هواپیمایی زاگرس همچنین به مسافرانی که برای پرواز خود انواع مجوزهای پزشکی را به همراه دارند و باید در صندلی خاصی از هواپیما بنشینند، امکان می‌دهد تا صندلی خود را بخوابانند یا روی صندلی های نزدیک به سرویس بهداشتی بنشینند.

هواپیمایی زاگرس

یک پرس غذای رژیمی در قشم ایر

جالب است بدانید در قشم ایر برخی از خدمات به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. از این رو مسافرانی که دارای بیماری های خاص بوده و می‌بایست حتماً غذاهای رژیمی را در وعده های روزانه خود میل کنند، می‌توانند از بلیط هواپیمای این ایرلاین استفاده نمایند. این ایرلاین همچنین به مسافرانی که نیاز به مخزن اکسیژن داشته یا به ویلچر، اسکوترهای موتوری و سایر ابزارهای حرکتی نیازمندند نیز خدماتی را ارائه می‌کند. جالب است بدانید کودکان بین 5 تا 12 سال نیز می‌توانند با خرید یک بلیط هواپیما از این ایرلاین بدون همراه سفر نمایند. این مسافران برای انجام پرواز، تنها کافی است فرم مخصوص سفر کودکان را با درج امضای ولی یا قیم خود، پر نمایند.

قشم ایر

آسمان، ایرلاینی برای حمل اجساد!

هواپیمایی آسمان خدمت ویژه ای را به مسافران خود ارائه می‌کند که شاید از نظر بسیاری از مردم چندان پسندیده نباشد. اما همین خدمت رسانی در شرایط ویژه می‌تواند مسافران را از پرداخت هزینه های گزاف نجات داده و به تسلای خاطر آنها کمک نماید. در توضیح این خدمت باید بگوییم که در موارد نادری، مسافر پس از سفر به مقصد خود با شرایط ویژه ای مواجه شده و ممکن است به هر دلیل ممکن فوت نماید. بدیهی است که جسد این فرد را نمی‌توان در مقصد، به خاک سپرد و باید آن را به محل سکونت متوفی برگرداند. خب مسلم است که در چنین شرایطی نمی‌توان یک بلیط اتوبوس را به نام جسد خریداری نمود و آن را با این وسیله نقلیه به شهر مبدا انتقال داد. این مسئله و مشکلات ناشی از آن موجب شده است تا مسئولان هواپیمایی آسمان برای تسهیل نمودن این امر چاره اندیشی نمایند و امکان انتقال اجساد را برای مسافران خود فراهم سازند. از این رو اگر به هر دلیل ممکن مجبور به حمل جسد عزیزان خود هستید، می‌توانید این کار را با هماهنگی بهشت زهرا و با هواپیماهای ایرلاین آسمان به انجام رسانید.

ایرلاین آسمان

در پایان یادآور می‌شویم که در صورت نیاز به هر یک از خدمات ویژه ایرلاین های ایرانی می‌توانید بلیط هواپیمای آنها را به سادگی و از طریق وب سایت قاصدک 24 رزرو نمایید. این مجموعه همچنین انواع بلیط هواپیمای خارجی، بلیط قطار و اتوبوس را نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند و به آنها امکان می‌دهد تا با کمترین هزینه ممکن سفر خود را بیمه نمایند. شما همچنین با دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن خرید بلیط سفر قاصدک 24 از کافه بازار می‌توانید به راحتی انواع بلیط سفر را در کمترین زمان ممکن رزرو و خریداری نمایید. فراموش نکنید که برای رزرو هتل در سراسر ایران نیز تنها کافی است تا سری به بخش مربوط به هتل در این وب سایت بزنید و اتاق مورد نظر خود را با بیشترین تخفیف رزرو نمایید.