ایرلاین هایی که توقف های بین راهی رایگان ارائه می دهند

دایره امکاناتی که شرکت های هوایی در اختیار مسافران خود قرار می دهند، روز به روز گسترده تر می شود. از کلاس های پروازی لوکس تا توقف های بین راهی! اگر علاقه مند هستید که در سفر بعدی خود یکی از این توقف های رایگان را در مسیر امتحان کنید، قاصدک24 شرکت های هوایی زیر را به شما پیشنهاد می کند. به لطف این شرکت های هوایی می توانید در دو شهر گردش کنید اما تنها هزینه یکی را بپردازید.

اما چرا این ایرلاین ها به ارائه چنین خدماتی پرداخته اند؟ در واقع آنها به جای معطل کردن مشتریان در فرودگاه برای پروازهای اتصالی شروع به ارائه این توقف ها کرده اند تا به شما این امکان را بدهند که قبل از ادامه سفر خود یک تور چند روزه را تجربه کنید. گزینه هایی هم که آنها پیشنهاد می دهند، بسیار متنوع است؛ از توقف های کوتاه تر تا آنها که تمام طول هفته ممکن است به طول بینجامد یا حتی آنهایی که یک فرد محلی در طول سفر راهنمای شما خواهد بود.

فین ایر(Finnair)

با هواپیماهای شرکت فین ایر به ساختمان های هنر آوانگارد، کافی نت ها و لباس فروشی های هلسینکی بروید و از یک توقف رایگان پنج روزه در فنلاند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی لذت ببرید. گفتنی است که این طرح برای مسافرانی قابل اجراست که از راه هلسینکی پرواز می کنند. همچنین فعالیت های مختلفی را از رفتن به سوناهای مشهور کشور تا دیدن شفق شمالگان شامل می شود.

هاوایین ایرلاینز(Hawaiian Airlines)

مسافرانی که از هر یک از مقصدهای بین المللی این شرکت سفر می کنند، می توانند از یک توقف رایگان در هر بخش از سفر خود استفاده کرده و در “هونولولو” پایتخت هاوایی نیز یک حمام آفتاب بگیرند. ضمن ایکه هیچ محدودیتی برای تعداد روزهایی که می توانید توقف داشته باشید، وجود ندارد. با این حال مسافرانی که در پروازهای داخلی سفر می کنند باید 60 یورو اضافی برای این توقف بپردازند.

هاوایین ایرلاینز

ایسلندایر(Icelandair)

مسافرانی که با این شرکت هوایی مسافرت می کنند می توانند از هفت شب توقف رایگان در “ریکیاویک”، پایتخت ایسلند استفاده کنند. در این شهر آنها می توانند از همه چیز لذت ببرند؛ از غوطه ور شدن در Blue Lagoon تا تماشای مناظر طبیعی مانند زمین های آتشفشانی، دریاچه های زلال و آبشارهای زیبا. این شرکت همچنین طرحی دارد که در آن یک فرد محلی شما را در طول اقامت تان و به صورت کاملا رایگان به مکان های ناب و بکر کشور می برد.

ایسلندایر

تاپ پرتغال(TAP Portugal)

مسافرانی که با این خط هوایی پرواز می کنند، به مدت سه شب و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی در لیسبون یا پورتو اقامت خواهند داشت. علاوه بر این می توانند از پیشنهادات و تخفیف های ویژه نیز بهره مند شوند. برای این منظور شما باید یک سفر رفت و برگشت بین قاره ای را از پیش رزرو کرده باشید. اما برای آنهایی که این کار را می کنند،  رستوران های متنوعی هم در دسترس خواهد بود که در آنجا به آنها نوشیدنی رایگان داده می شود. به این امکانات، هتل هایی را هم که می توانند با قیمت های پایین تر رزرو کنند، اضافه کنید.

ایرکانادا (Air Canada)

فاصله بیشتر از شش ساعت بین پروازها به این معنیست که شما می توانید از طریق این شرکت، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی یک توقف رایگان در تورنتو، مونترال و ونکوور داشته باشید. این خدمات برای مشتریانی است که با بیزینس، پریمیم و اکونومی کلاس سفر می کنند یا از کرایه های مسافرتی استفاده می کنند. در حالی که هزینه ها برای مشتریان تانگو(Tango) و فلکس(Flex)( نوعی از خدمات پروازی ارائه شده در هواپیماهای این شرکت) از 49 دلار در هر شب شروع می شود.

ایرکانادا

کِی.اِل.اِم(KLM)

با پروازهای کی.ال.ام مشتریان می توانند از دو توقف رایگان در آمستردام بهره مند شوند. همانطور که مجاز به حداقل یک توقف رایگان با استفاده از بلیط های خارجی خود و نیز یک توقف رایگان دیگر با استفاده از بلیت های داخلی هستند.

واو ایر(Wow air)

این شرکت که پیشتر به خاطر پروازهای فوق ارزان خود شناخته شده است، به مسافرانش اجازه می دهد تا در در پروازهای برگشت میان آمریکای شمالی و اروپا از طریق ایسلند در این کشور توقف کرده و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی در آن گردش کنند. برای این منظور، در هنگام رزرو بلیت خود از طریق آنلاین، وقتی در حال انتخاب پرواز برگشت هستید، گزینه توقف یا stopover  را انتخاب کنید.

اتحاد ایرویز(Etihad Airways)

اتحاد برای مسافران بیزینس، فرست و رزیدنس کلاس خود که با بلیت های مورد تأیید این شرکت از طریق ابوظبی پرواز می کنند، توقف های رایگان قرار داده است. مشتریان می توانند به صورت رایگان در ابوظبی بگردند و در صورت رزرو اقامت دو شبه، یک شب را هم اضافی و رایگان در هتل بمانند.

Japan Airlines

توقف های این خط هوایی بسته به مقصدهای پروازی متفاوت است. برای مثال در پروازهایی که مبدأ آنها از آمریکای شمالی است، مسافران می توانند در توکیو توقف داشته باشند.

Japan Airlines

ترکیش ایرلاینز(Turkish Airlines)

برای پروازهای با زمان انتظار 24 ساعت یا کمتر، مسافرانی که با هواپیماهای این شرکت پرواز می کنند، می توانند از فرودگاه خارج شده و مکان های تاریخی استانبول را به صورت رایگان ببینند. برای نمونه، به عنوان بخشی از برنامه تور استانبول، مهمانان قبل از اینکه برای پرواز بعدی خود برگردند، از فرودگاه سوار شده و به رستوران ها و مکان های دیدنی در سراسر شهر برده می شوند.

تای ایرویز(Thai Airways)

به لطف یک پیشنهاد جدید از سوی شرکت، مسافرانی که به کامبوج، لائوس، ویتنام، چین، ژاپن، هند، ایران یا اروپا سفر می کنند می توانند یک برگه استفاده از هتل رایگان برای اقامت یک شبه در بانکوک درخواست کنند. اما پیشنهاد ویژه برای مسافرانی که از استرالیا پرواز می کنند و نیز برای بلیت های رزرو شده تا قبل از 31 مارس، است.

کوپا ایرلاینز(Copa Airlines)

این خط هوایی که حامل پرچم کشور پاناماست، با مشارکت اداره جهانگردی پاناما، یک توقف رایگان در این کشور ارائه می دهند. اگرچه باید اطمینان حاصل کنید که قبل از تکمیل خرید بلیت خود، برنامه سفرتان را با توقف در پاناما رزرو کرده باشید.