از تیشرت سخنگو تا ماسک خواب؛ یک جعبه ابزار کامل برای سفر

سفر کردن جدای از خستگی آن می تواند یکی از مهیج ترین فعالیت های زندگی ما باشد. می توانیم با فرهنگ های مختلف آشنا شویم و تجربه های جدید کسب کنیم. اما نمی توان انکار کرد که خستگی یک روی این سکه ارزشمند است؛ حتی برای مسافران حرفه ای. هر چند که با گذشت زمان، تکنولوژی به کمک مسافران نیز آمده است. با قاصدک 24 همراه شوید تا ببینید که فناوری چگونه به نفع مسافران وارد عمل شده است.

ماسک خواب ناسا

بدون شک ناسا برای تولید بیشتر ماسک های خواب خود دلیل کم ندارد. این ماسک در حقیقت از ترکیبی از نورهای آبی و قرمز استفاده می کند که بر بی خوابی و دیگر اختلالات خواب غلبه می کند. به علاوه این نوع ماسک قرار است مانع تمام نورهای اطراف شده و برای ایجاد یک فضای راحت و آسوده برای خواب، تنها از دو رنگ استفاده کند.

مسواک های یکبار مصرف

ابزارهای بهداشتی یکی از ملزومات سفر برای افرادی است که دائم سفر می کنند. تصور کنید آبی وجود نداشته باشد و شما مجبور باشید که دندان های خود را مسواک بزنید. در این صورت مسواک های یکبار مصرف به کار شما می آیند. البته از آنجایی که آب نیست، شما باید از آب دهان خود استفاده کنید.

شارژر اضطراری

اگر در موقعیتی قرار گرفته اید که باتری موبایل تان رو به خاموش شدن است، گویی خود شما رو به خاموشی هستید! در حقیقت این مسئله امروزه برای ما به یک معضل تبدیل شده است. اینجاست که شارژر اضطراری وارد میدان می شود. فقط کافیست گوشی خود را با استفاده از کابل یو اس بی به آن متصل کرده و سپس دسته آن را برای شروع شارژ بچرخانید. تنها یک دقیقه پس از چرخاندن دسته، چهار دقیقه از شارژ گوشی به آن باز می گردد.

شارژر اضطراری

بالش آغوش

بالش آغوش ویژه افراد تنها ساخته شده است. اگر می خواهید گرما و راحتی آغوش انسان را لمس کنید، بهتر است یکبار هم که شده این بالش را امتحان کنید.

اگر می خواهید سفر به کامتان شیرین شود، بخوانید!

سفر بدون پلاستیک؛ مهربانی با محیط زیست

وقتی سفر دست در دست علم می گذارد!

سال جدید و عادت های جدید سفر

تیشرت های ارتباطی

این تیشرت های فوق العاده می توانند شما را از شر سوء تفاهم هایی که ممکن است در سفر به کشورهای دیگر پیش آید، خلاص کنند. مثلا شما حتی نیازی نیست انگلیسی صحبت کنید. می توانید از این تیشرت برای برقراری ارتباط استفاده کنید. فقط کافیست به یکی از نمادهایی که روی تیشرت است در هنگام نیاز اشاره کنید.

تیشرت های ارتباطی

جوراب های ضد پشه

این جوراب ها علاوه بر گرما و راحتی مانع از نیش پشه ها روی پاهای شما می شوند. این جوراب ها برای همه سنین از کودکان تا بزرگسالان نیز موجود هستند.

جوراب های ضد پشه

کیسه خواب پوشیدنی

کیسه خواب پوشیدنی مناسب آنهایی است که نسبت به سرما حساس هستند. این کیسه همچنین برای افرادی که دوست دارند هر جا که ممکن است بخوابند، گزینه خوبی است. کیسه های خواب پوشیدنی هم به عنوان کیسه خواب و هم لباس به طور همزمان عمل می کنند.

کیسه خواب پوشیدنی

 محافظ موز

از اینکه ببینید موزی که خریده اید، فاسد شده خسته شده اید؟ خوب این اتفاق دیگر نمی افتد. محافظ موز همه آن چیزی است که لازم دارید. دیگر وقت آن رسیده که با موز های گندیده خداحافظی کنید. این محافظ موز می تواند تا مدت طولانی موز شما را سالم نگه دارد.

 محافظ موز

ریش اسکی

پوشیدن این ریش مصنوعی می تواند جالب باشد اما بهترین راه برای جلوگیری از سرما در هنگام اسکی یا اسنوبورد نیز هست. این ریش که از پشم گوسفند و موادی با نام نئوپرن ساخته شده، برای هر کسی که می خواهد سرما را به گرما تبدیل کند، مناسب است.

ریش اسکی

بالش کلاهی

اگر عاشق سفر کردن با هواپیما یا قطار هستید، بالش کلاهی بدون شک به کار شما خواهد آمد. این بالش به شما کمک خواهد کرد تا راحت تر بخوابید؛ آن هم در حالی که نشسته اید.

چمدان غلتان

به لطف این چمدان های غلتان شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید؛ راندن یک اسکوتر و حمل وسایل خود. این چمدان ها به ویزه برای آنهایی مناسب است که به حمل چمدان های سنگین عادت دارند. به جای حمل چمدان های بزرگ شما می توانید از این چمدان ها استفاده کنید.

صندل های فلزیاب

در واقع با صندل های فلزیاب شما می توانید در سفر تان به پیدا کردن گنج نیز امیدوار باشید! اما از آنجایی که شما نمی خواهید یک فلزیاب سنگین را با خود حمل کنید، می توانید از این صندل ها استفاده کنید. اگر گنجی در زیر پای شما وجود داشته باشد، این فلزیاب ها شروع به لرزیدن خواهند کرد. بدون شک این صندل ها شیوه خوبی برای پیدا کردن چیزهای طلا هستند.

پیراهن تهویه دار

شاید باور کردنی نباشد اما پیراهن مجهز به تهویه هوا هم وجود دارد. این پیراهن یک سوراخ تهویه دارد که اجازه ورود هوا به داخل را داده، هوا را به قسمت های مختلف بدن منتقل کرده و مانع عرق کردن شما می شود.

ابزار خواب ایستاده

این وسیله بیشتر شبیه گردنبندهای طبی است اما در اصل به عنوان نگهدارنده سر عمل می کند. ابزار خواب به شما اجازه می دهد تا در حین سفر خواب راحتی داشته و مانع از کرخت شدن گردن شما می شود.

ابزار خواب ایستاده

منبع: elitereaders.com