آیا بلیط هواپیما خارجی چارتر هم در قاصدک 24 عرضه می‌شود؟

بلیط هواپیما استانبول

همانطور که می‌دانید بلیط هواپیما در مسیرهای گوناگون در دو نوع سیستمی و چارتر به مسافران ارائه می‌شود. در این میان بلیط های سیستمی همان بلیط هایی هستند که قیمت گذاری آنها توسط ایرلاین ها صورت می‌پذیرد و برای سفر به مقاصد مختلف در سراسر دنیا به فروش می‌رسند. بلیط های چارتر نیز بلیط هایی هستند که توسط چارترکنندگان خریداری شده و سپس با قیمتی متفاوت از بلیط های سیستمی به فروش می‌رسند. قیمتی که گاه از بلیط های سیستمی بیشتر و گاه کمتر از آنها است و این مسئله تا حد زیادی به فصل سفر، مسیر پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز ارتباط دارد. اما آیا بلیط چارتر تنها در مسیرهای داخلی به فروش می‌رسد و یا مسافران می‌توانند این نوع بلیط را برای پروازهای خارجی نیز خریداری کنند؟ برای یافتن پاسخ، تنها کافی است تا با قاصدک 24 در ادامه این مطلب با عنوان ” آیا بلیط هواپیما خارجی چارتر هم در قاصدک 24 عرضه می‌شود؟ ” همراه باشید.

بلیط هواپیما خارجی چارتر در قاصدک 24

همانطور که می‌دانید چارترکنندگان، بلیط هواپیما چارتر را در مسیرهایی به مسافران ارائه می‌کنند که میزان تقاضا در آنها بیشتر است. این کار هم به مسافران کمک می‌کند تا در بازه های زمانی گوناگون با قیمت مناسب تری به بلیط مورد نظر خود دست یابند و هم برای چارترکنندگان سود زیادی را به همراه دارد. از این رو فروش بلیط به صورت چارتر در بیشتر مواقع به منزله یک معامله برد – برد برای مسافران و چارترکنندگان بلیط است. بدیهی است که در چنین شرایطی چارترکنندگان فروش خود را محدود به بلیط هواپیما داخلی چارتر نکرده و تلاش کنند تا سود مورد نظر خود را، از پرواز در مسیرهای خارجی نیز کسب نمایند. به همین جهت نیز با چارتر کردن پروازهایی که مسافران ایرانی، بیشتر خواهان آنها هستند، بلیط هواپیما خارجی چارتر را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

فیلترهای خرید بلیط چارتر و سیستمی در قاصدک 24

در این میان از آنجایی که قاصدک 24 با بسیاری از ایرلاین های معتبر و چارترکنندگان بزرگ و مطرح کشور همکاری می‌کنند. بلیط هواپیما خارجی را هم به صورت سیستمی و هم به صورت چارتر در سایت خود به فروش می‌رساند. از این رو مسافرانی که تمایل دارند در سفرهای خارجی خود نیز از بلیط چارتر استفاده نمایند، می‌توانند با مراجعه به قاصدک 24 مسیر مورد نظر خود را جستجو نمایند و بعد از نمایش فهرست نتایج، لیست را محدود به بلیط چارتر نمایند تا در کوتاهترین زمان به بلیط هواپیما خارجی چارتر خود در مسیر مورد نظر دست یابند. البته کاربران محترم بد نیست تا قبل از انجام این کار، قوانین مربوط به خرید و استرداد بلیط چارتر به ویژه در مسیرهای خارجی را مطالعه نمایند تا در صورت لغو سفر، خسارت قابل ملاحظه ای را متحمل نشوند. به همین منظور توصیه می‌کنیم که مسافران محترم حتماً قبل از تصمیم به خرید بلیط چارتر مورد نظرشان، مطلبی با عنوان ” شرایط کنسلی و ابطال بلیط هواپیما خارجی در قاصدک 24 ” را در وبلاگ قاصدک 24 مطالعه نمایند.

بلیط هواپیما خارجی چارتر در چه مسیرهایی به مسافران ارائه می‌شود؟

چارترکنندگان در اغلب مسیرهای پروازی که تصور کنند فعالیت در آن، سودی را نصیب آنها می‌کند، به فروش بلیط هواپیما می‌‌پردازند. با این حال اغلب مردم به دنبال خرید بلیط چارتر برای برخی از مقاصد خاص هستند. به همین دلیل نیز بلیط هواپیما چارتر خارجی در این مسیرها که شامل مقاصدی در کشورهای ترکیه، روسیه، ارمنستان، امارات، عراق، چین، هند، مالزی و برخی از مسیرهای پروازی فصلی است، در قاصدک 24 به فروش می‌رسد. از این رو مسافران محترم می‌توانند بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما نجف، بلیط هواپیما دبی و مواردی از این دست را به صورت چارتر از این مجموعه خریداری نمایند.

آشنایی با دیگر خدمات ارائه شده در قاصدک 24

مسافران محترم علاوه بر بلیط هواپیما خارجی چارتر و سیستمی، می‌توانند انواع بلیط هواپیما داخلی در کلاس های پروازی اکونومی و بیزینس را نیز از قاصدک 24 خریداری نمایند. این مجموعه همچنین انواع بلیط قطار و بلیط اتوبوس را نیز به مسافرانی که تمایل دارند از راه های زمینی برای انجام سفر خود استفاده نمایند، ارائه می‌کنند. البته نکته قابل توجه اینجا است که این خریداران می‌توانند انواع بلیط سفر را از قاصدک 24 به صورت قسطی خریداری کنند و هزینه این بلیط ها را طی 3 الی 12 ماه پرداخت کنند.

در پایان یادآور می‌شویم قاصدک 24 همچنین برای مسافرانی که جهت دریافت ویزای خود نیاز به بیمه مسافرتی دارند، تمهیداتی را اندیشیده است. از این رو این افراد می‌توانند بیمه نامه سفر خود را به صورت آنلاین از قاصدک 24 خریداری کنند. در نهایت رزرو هتل به صورت آنلاین نیز از طریق این سامانه مهیا است که مسافران محترم می‌توانند با استفاده از این خدمت، اتاق مورد نظرشان را در هر یک از هتل های سراسر کشور که مایل باشند، رزرو کنند. اپلیکیشن خرید بلیط سفر قاصدک 24 نیز دیگر خدمت ارائه شده توسط این مجموعه است که به مسافران کمک می‌کند تا زمان خرید انواع بلیط سفر را کاهش داده و ملزومات سفر خود را به شکل ساده تری مهیا سازند.