آنچه که سفر کاری شما را لذت بخش می سازد!

بسیاری از ما تصور می کنیم اغلب سفرهایی که در جهت مقاصد تجاری و کسب و کار صورت می گیرند، کسل کننده اند. جالب است بدانید اغلب کارمندان و مدیرانی که مجبور به این سفرها هستند نیز با ما هم عقیده اند اما از آنجایی که اکثر این سفرها در پی دستیابی به اهداف کمپانی های تجاری صورت می گیرند، چشم پوشی از آنها غیر ممکن است.

در ادامه نکاتی را بررسی می کنیم  که به شما کمک می کند به عنوان یک مدیر، مسافرت های کاری متعدد خود را به فرصت هایی طلایی بدل کنید، با قاصدک24 همراه شوید.


1- بهره گیری از اینترنت:

استفاده از اینترنت برای اینکه در همه حال با تیم کاری خود در ارتباط باشید، گزینه ی مناسبی است به این ترتیب می توانید حتی از تمام ساعاتی که در سالن فرودگاه به انتظار نشسته اید، بهره ببرید.
پیشنهاد دیگر قاصدک24، برای گذراندن ساعات خسته کننده پرواز، استفاده از اپلیکیشن Btrfly است؛ این اپ به شما کمک می کند تا برنامه های کاری خود را با سایر مدیرانی که شرایطی مشابه را سپری می کنند، به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Btrfly

2- استفاده از فناوری:

برای اینکه در سفرهای کاری، همواره به اطلاعات ضروری و کارمندان خود دسترسی داشته باشید، نیازی به حمل لپ تاپ و دستگاه های پیشرفته ندارید. برای ایجاد این ارتباط مداوم، تنها کافیست از ابزارهایی نظیر Chrome Remote Desktop  استفاده نمایید به این ترتیب قادر خواهید بود کارهای خود را به خوبی مدیریت کرده و از زمان اضافه، بهترین بهره را ببرید.

استفاده از Chrome Remote Desktop

3- برنامه ریزی:

اگر سفر کاری خود را با چند همکار سپری می کنید، می بایست پیرو جمع باشید اما اگر به صورت افرادی سفر کرده اید، تمامی فعالیت های خود را طبق برنامه پیش ببرید. یک برنامه ریزی دقیق، حتی برای ساده ترین امور روزمره نظیر پیاده روی، دوچرخه سواری و… می تواند حس خمودگی و تنهایی شما را به حداقل برساند و از سفر کاریتان خاطره ی لذت بخش تری را به جای بگذارد.
برنامه ریزی برای سفر

4- تمرکز در پرواز:

ساعاتی که در پرواز سپری می کنید، می تواند یکی از بهترین فرصت ها برای ایده پردازی و تمرکز بر روی برنامه کاریتان باشد. کارهایی نظیر بررسی اطلاعات و آمار را می توانید به زمانی که در هواپیما سپری می کنید، موکول کنید به این ترتیب هم از کوچکترین فرصت های خود استفاده کرده اید و هم بهترین بهره را از زمان پروازتان برده اید.

تمرکز در پرواز

5- استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی:

می توانید با استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی با تیم کاری خود در ارتباط باشید. از طریق این نرم افزارها شما قادر به برقراری تماس صوتی و تصویری با کارمندان خود هستید به این ترتیب می توانید در تمامی ساعات سفرتان  در جریان روند پیشرفت کسب و کارتان قرار بگیرید.

استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی

6- پرهیز از بار اضافه:

سبک بار، سفر کردن به شما کمک می کند تا وقت کمتری را صرف بستن چمدانتان کنید. فراموش نکنید مدیران حرفه ای در سفرهای کاری از به همراه بردن تجهیزات اضافه خودداری کرده و این زمان را برای انجام کارهای مهمتر صرف می کنند.

پرهیز از بار اضافه

7- توجه به وعده های غذایی:

رژیم غذایی مناسب در سفرهای کاری، از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها زمانی سفری مطلوب و نتیجه بخش دارید که از سلامت کامل برخوردار باشید. پس به لزوم وجود سبزیجات در وعده های غذایی خود دقت کنید و از خوردن تنقلات خودداری نمایید.

رژیم غذایی مناسب در سفرهای کاری

اگر خواندن از دنیای گردشگری و سفر با هواپیما برایتان جذاب است، وبلاگ قاصدک ۲۴ را از دست ندهید؛ این مجموعه همچنین برای شما علاقمندان به سفر، فهرست کاملی از بلیط های هواپیما اعم از چارتر و سیستمی را فراهم کرده است که می توانید با مراجعه به سایت ما به آدرس www.Ghasedak24.com از آنها مطلع شوید.